Espaco Aconchegante
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Airconditioning |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Espaco Aconchegante Salvador appartement is in de Barra wijk binnen slechts 5 minuten te voet van het Nautisch Museum van Bahia gesitueerd en geschikt voor maximaal 3 gasten. Op 4 km van het appartement van 35 m² vindt u het Fonte Nova Stadion.
Dit 1-badkamer appartement is op 10 minuten rijafstand van het Museu de Arte Moderna te vinden.
Deze 1-slaapkameraccommodatie heeft een een balkon, een terras en een zitruimte en uitzicht op de zee. Voor uw comfort zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij dit appartement. Bovendien vindt u een droger en handdoeken in de badkamer.
Om uw comfort te verhogen, heeft deze accommodatie een kitchenette met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven. Espaco Aconchegante appartementen zijn te bereiken een paar momenten van Miguel Burnier bushalte. Espaco Aconchegante appartement heeft een patio waar de gasten kunnen genieten van een kopje thee.
- Locale bezienswaardigheiden
- Salvador Marina4,4 km
- Salvador Bus285 km
- Consulado Cuba405 km
- Consulado Geral de Cuba413 km
- Igreja Presbiteriana Memorial da Barra250 km
- Farol da Barra800 m
- San Francisco church4,2 km
- Morro do Cristo417 km
- Gambiarra343 km
- Luchthavens
- Luchthaven Luis Eduardo Magalhaes29 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
- Lift
Horeca
- Droger
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Patio
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Beschikt Espaco Aconchegante appartement over parkeergelegenheid?
Espaco Aconchegante appartement heeft gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Is er openbaar vervoer naast dit strand Espaco Aconchegante appartement?
De dichtstbijzijnde bushalte is Miguel Burnier en deze bevindt zich op slechts 5 minuten te voet van dit strand Espaco Aconchegante appartement. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Espaco Aconchegante appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Espaco Aconchegante appartement. - ❓
Wat is precies de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 35 vierkante meter. - ❓
Heeft het appartement een eigen zwembad?
Het appartement heeft, natuurlijk, een zwembad op het dak.